PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34562}

Statek widmo

Ghost Ship
6,1 44 769
ocen
6,1 10 1 44769
3,8 4
oceny krytyków
Statek widmo
powrót do forum filmu Statek widmo

mój ulubiony

ocenił(a) film na 9

widziałam go z 15 razy, jak nie więcej, to mój ulubiony horror . Ma swój niepowtarzalny klimat. Nie znajdziecie tu rzeki
krwi i flaków, takie horrory lubię najbardziej

ocenił(a) film na 8
trusiaa

a no doobry horrorek ktory ma ten fajny klimacik:)

ocenił(a) film na 5
trusiaa

No z tym "Nie znajdziecie tu rzeki krwi i flaków" to nie do końca prawda. Zgoda, jest trylion i jeszcze więcej filmów, gdzie owe flaki i krew występują w zdecydowanie bardziej obfitych pokładach, ale Twoje stwierdzenie jest jednak w moim odczuciu nieco mylące i może wprowadzać w błąd miłośników horrorów, które z gore nie mają nic wspólnego. Ghost Ship, jakkolwiek porównując do innych nie epatuje oczywiście zanadto brutalnością (choć jedna sławetna scena już kto wie...) to takim z całą pewnością nie jest, co też znajduje wyraz w komentarzu MPAA: "Rated R for +strong violence/gore+, language and sexuality".
Pozdrawiam

trusiaa

Tak szczególnie w pierwszej scenie lol5

ocenił(a) film na 5
trusiaa

To jest horror? Ani razu nic strasznego czy coś takiego..... Oooo....

trusiaa

zgadzam się. film ma klimat. polecam Wam "triangle"

trusiaa

Ja mogę ten film oglądać na okrągło i nigdy mi się nie znudzi.
Może nie jest to horror nie wiadomo jak straszny, ale klimat i to "coś" co kiedyś miały filmy z pewnością ma. ;)

ocenił(a) film na 9
trusiaa

Ja tak samo lubie właśnie takie pół horrory. Ale takich jak piła czy ring albo teksanska masakra piłą mechaniczną to jusz nie za bardzo

trusiaa

Mój tez ulubiony ! :)
Zawsze jak emituja go w TV to ogladam :)

ocenił(a) film na 8
trusiaa

może to nie mój ulubiony horror ale faktycznie jest dość ciekawy przez co chętnie do niego wracam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones