PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34562}

Statek widmo

Ghost Ship
6,1 44 773
oceny
6,1 10 1 44773
3,8 4
oceny krytyków
Statek widmo
powrót do forum filmu Statek widmo

Oglądałam film dwa razy i za ostatnim razem wydawało mi się że na koncu filmu jak ona widzi z karetki tego kolesia to jacyś inni kolesie niosa złoto. I właśnie nie wiem czy to przypadkiem nie byli ci jej przyjaciele którzy zginęli na statku czy może po prostu mi sie wydawało????

ocenił(a) film na 7
Kasia_89

Nie, to nie byli oni. ja tez tak myslałem gdy zobaczylem tego łysego czarnego i blondyna na końcu. Ale przeglądałem to chyba ze 20 razy i jednak o nie byli oni.

ocenił(a) film na 10
Kasia_89

<br/>
O matko. Też miałam takie wrażenie ;)

ocenił(a) film na 9
olenteka

ja tez..:D jak zobaczylam tego blondasa ;]

AnnBennington

mieli być podobni. : ]

ocenił(a) film na 7
Gotowka

To byli oni... To bylo jasne, zostali jego slugami tak jak wczesniej jego slugami byli ci z Antonia Graza, zarowno tamci jak i ci pragneli zlota...

ocenił(a) film na 7
ufo254

To nie byli oni... ale na pewno reżyser w pewnym sensie chciał zasugerować to, że skąpi nie idą do nieba.

olowek

Jeśli to nie byli oni to po co reżyser podstawił podobnych ? poza tym też byłaby bezsensu ta scena. ;)

Robaczek_12

To byli ci sami, nosili złoto i nawet byli ubrani jak ci mordercy... Nawet ten demon się uśmiechał:)

Pawlovsky

Też tak sądzę. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones