Szpital Lenox Hill
powrót do forum 1 sezonu

Przyznam, że serial pozostaje w głowie na długo. Przeniósł mnie do innego świata. Na codzień nikt się nie zastanawia nad chorobami i tym co mogłoby nas spotkać. Jakie dramaty codziennie przeżywają ludzie a wraz z nimi Ci którzy usiłują z całych sił im pomóc. Uzmysłowił mi to, że kolejny przypadek nowotworu może dotknąć każdego z nas w najmniej oczekiwanym momencie, ot tak, bez zbytniej nachalności. Oby wiecej takich lekarzy na każdej szerokości i długości geograficznej.
Czuć było podczas seansu taki spokój i ufność kiedy główni bohaterowie brali sprawy w swoje ręce, niestety nie zawsze można wygrać ale wiara i motywacja oraz dawanie poczucia powodzenia oraz dążenie do celu sprawiają, że walka z nowotworami będzie coraz bardziej skuteczna.

A propos "innego świata" czy Wy też tak mieliście że po odcinku lub serii odcinków odchodziliście od ekranu i jesCze przez jakiś czas trawiliście treść te obrazy które ujrzeliście, troche inaczej niż przed oglądaniem, spojrzeliście na życie, bliskich i ogólnie na świat?

ocenił(a) serial na 8
kulluk

Tak, momentami oglądanie było aż bolesne. Wielokrotnie myślałam, że gdybym ja lub ktoś z moich bliskich zachorował, to chciałabym oddać sprawy w ręce takich lekarzy, co w Polsce prawdopodobnie się nie zdarzy.
Lekarze przedstawieni w domumencie są dla mnie bohaterami, niby wiem, że to ich praca, taki wybrali zawód, ale praca połączona z takim ładunkiem emocjonalnym jest niewyobrażalnie trudna (parę razy widzimy na ekranie jak się rozklejają).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones