Ostry dyżur
powrót do forum 9 sezonu

Witam, mam pytanko, czy znacie może jakąś stronę, gdzie można obejrzeć sezon 9 z lektorem Polskim? Bo sezon ten rozszedł się po internecie co najwyżej z napisami, a nie ma ktoś nagranych odcinków emitowanych w TVN7 z lektorem?
Pytam, bo z lektorem zawsze trochę lepiej się ogląda (przynajmniej jak dla mnie), ale jak nigdzie nie ma takich odcinków, to pomęczę się z napisami. :D

aurosonic

Ja oglądam na stronie iitv. info i tu jest z lektorem. :)

Elsanka

No to chyba mówisz nie o tej stronie, bo oglądałem na niej wszystkie sezony, jakie widziałem i sezon 9 jest z napisami. Fakt, iż nad niektórymi filmami jest napis "Lektor PL" o niczym nie świadczy, bo to nieprawda.

aurosonic

Myślałam, że 9 też jest z lektorem, bo ja oglądam od połowy 10 i tam jest.

Elsanka

Wszystkie sezony są dostępne w sieci z lektorem Polskim i nie problem je znaleźć, chociażby na ittv.info właśnie :) Zaś z lektorem w sezonie 9 jest ciężko - nigdzie nie ma takich odcinków, albo angielski, albo napisy, ale wtedy ciężko skupić się na tym, co się dzieje na reszcie ekranu, jak się wpatrujesz w napisy.

ocenił(a) serial na 10
aurosonic

znaleźliście ten nieszczesny 9 sezon z lektorem ????????????

ocenił(a) serial na 10
damian252

Ja nie szukałem ale skoro w tv ten sezon był z lektorem to jest szansa ,że ktoś gdzieś to udostępnił. Ja sam oglądnąłem z napisami i tragedi nie było.

ocenił(a) serial na 10
BrokenEar

tego sezonu nie było w tv

ocenił(a) serial na 10
damian252

leciał i to całkiem niedawno na tvn7 . Przed chwilą trochę poszperałem i bez problemu znalazłem cały sezon dostępny z lektorem.

ocenił(a) serial na 10
BrokenEar

Gdzie daj namiar ? GG 7933415

BrokenEar

Podzieliłbyś się tą wiedzą? :)

ocenił(a) serial na 10
aurosonic

Kto szuka ten znajdzie. Ale linku na forum nie podam.

BrokenEar

Nikt nie mówi o publicznym podawaniu linków. Prywatna wiadomość, czy coś w ten deseń chyba istnieje na tym portalu? :)

ocenił(a) serial na 10
aurosonic

Tylko uprzedziłem. Ale jakiś mam problem z wysyłaniem prywatnych wiadomości.

BrokenEar

Mail, czy coś wchodzi w grę? :D

ocenił(a) serial na 10
aurosonic

Dobra nie offtopujmy tak. Podaj maila lub pisz na depanko@gmail.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones