PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40074}

Ostry dyżur

ER
7,5 50 795
ocen
7,5 10 1 50795
6,7 6
ocen krytyków
Ostry dyżur
powrót do forum serialu Ostry dyżur

Obejrzałam właśnie ostatni odcinek ostatniego sezonu i nie mogę nie napisać, jak strasznie mi
szkoda, że to już koniec. Niemal wychowałam się na tym serialu, zaczął lecieć w tv, kiedy byłam
jeszcze dzieckiem, a ostatni sezon kończę jako dorosła osoba. Przywiązałam się do bohaterów,
miejsc, klimatu. Strasznie mi żal :) Jeden z najlepszych seriali obyczajowych, polecam każdemu!

ocenił(a) serial na 8
EvilS

A ja myśle sobie że dobrze że sie skończyło.Przecież i tak 10 i 11 sezon był do bani.W niczym juz nie przypominał tego magicznego Ostrego Dyżuru.Lepiej skończyć za wczasu niż ciągnąć w nieskończoność.

fauzi

Pewnie masz rację, mimo wszystko jednak mi szkoda. Szukam godnego następcy do oglądania w wolnych chwilach.

ocenił(a) serial na 8
EvilS

Może Chirurdzy? (Grey's Anatomy). Moją byłą doszczętnie wsiąkło ;)

JustynOryg

to żeś doje...

ocenił(a) serial na 8
the_men_from_okinawa

No co? ;) EvilS pytał o podobny serial ;) Chirurdzy też o szpitalu itd. Nie oglądałem ale chyba sporo podobieństw do ostrego dyżuru. I moim koleżankom bardzo się podoba... :P

JustynOryg

"Chirurdzy też o szpitalu" - i to jest koniec podobieństw między tymi serialami.
pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
the_men_from_okinawa

Nie oglądałem więc wierzę ;)
Ale z 2 strony to lepiej chyba oglądać coś rozgrywającego się w tej samej lokalizacji niż kopię losów bohaterów albo coś całkiem innego ;)

No to w takim razie Chirurgów odradzam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones