PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40074}

Ostry dyżur

ER
7,5 50 792
oceny
7,5 10 1 50792
6,7 6
ocen krytyków
Ostry dyżur
powrót do forum serialu Ostry dyżur

j.w. bo jak dla mnie zdecydowanie sezon 15 ostatni bylo w nim wiele swietnych odcinkow i kapitalne zakonczenie niektorych watkow dosc sentymentalny i emocjonalny ale i tez zrealizowany na wysokim poziomie aktorsko jak i medycznie :P ciekaw jestem waszej opinii

sokkerowiec1

Pierwsze 4 sezony uważam za najlepsze. Kolejne 4 sezony (5-8) też bardzo dobre (aczkolwiek troche słabsze od poprzedników). Sezon 9 można obejrzeć jak komuś się nudzi. Sezony 10-14 mozna sobie spokojnie odpuścić. No i dochodzimy do sezonu 15. Oceniłbym go jak sezon 9. Bardziej obrazowo:

sezon I do IV; ocena 10/10

V do IIX; 9/10

IX; 7/10

X do XIV; 3/10

XV; 7/10

sokkerowiec1

Pierwsze sezony oglądałam w dzieciństwie i teraz ich za bardzo nie pamiętam. Bardzo żałuję, że w tym roku zaczęłam oglądać serial dopiero od końcówki 5 sezonu bo jest świetny. Zawsze miałam to szczęście, że oglądałam albo XIII sezon albo VI, nigdy od początku.

Jednak jeśli mam wybierać z tego co obejrzałam to zdecydowanie podobały mi się sezony V, VI i VII...

ocenił(a) serial na 10
sokkerowiec1

Ciężko powiedzieć. Dla mnie sezony 1-5 są najlepsze, ale ciężko wybrać jeden, bo zlewają się w całość. Za to bez problemu mogę wskazać najgorszy sezon, czyli 9. Odejście kilku głównych bohaterów, brak ciekawych wątków, izba przyjęć nieustannie wygląda jak w strefie wojny - rozumiem że ER to akcja, ale w tym sezonie te niezliczone tłumy pacjentów w tle tylko męczą.
Potem serial na szczęście poprawił się, pojawiły się nowe postacie, które dodały świeżości. I w późniejszych sezonach zdarzyło się kilka bardzo dobrych odcinków, z ciekawym scenariuszem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones