PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40074}

Ostry dyżur

ER
7,5 50 795
ocen
7,5 10 1 50795
6,7 6
ocen krytyków
Ostry dyżur
powrót do forum serialu Ostry dyżur

Pytania

ocenił(a) serial na 9

Mam kilka pytań?
1. Czy to prawda, że Carter w którymś odcinku pocałował się z facetem? Bo kiedyś wydaje mi się,
że widziałam zdjęcie?
2. Zdaje mi się, że Carol Hathaway była ćpunką? To prawda? To jest przeszłość przed serialem
czy się dzieje podczas serialu?
3. Czy jakiś lekarz ma problemy z alkoholem?

Shattered1

1 & 2 - pierwsze słyszę

3 - To jest wątek który był rozwinięty chyba tylko u jednej postaci tj. Abby Lockhart (najpierw pielęgniarki, potem lekarki). U innych sobie nie przypominam.

ocenił(a) serial na 10
Shattered1

1. Nie pamiętam nic takiego, poza jedną sceną, gdy po Kovaca przyleciał helikopter w Afryce i wtedy żegnał się z nim Carter i pocałował go w policzek. Chyba coś takiego było ;) Pamiętam, że dał mu dodatkowo list dla Abby ;)

2. Carol nie była ćpunką. Przedawkowała z lekami. Obwiniał się o to Doug. Nic się nie dzieje dalej w tym kierunku. po tej akcji z samego początku serialu.

3. Chyba tylko Abby.

ocenił(a) serial na 8
Shattered1

Carol przeszła nieudaną próbę samobójczą przez łyknięcie leków przed akcją serialu. jedynym ćpunem był Carter, a alkoholiczką jest Abby

ocenił(a) serial na 8
Shattered1

1. polecam obejrzeć bloopery do serialu - zwłaszcza w pierwszych 5 sezonach anthony edwards i george clooney lubili w trakcie dialogu nagle pocałować drugiego aktora, zdarzało im się to bardzo często, prawdopodobnie noah też się kiedyś poszczęściło, może to stąd pochodzi widziane przez Ciebie zdjęcie

2. odpowiedzi już zostały udzielone

3. w istocie, chyba tylko abby, poza tym carter zmagał się jeszcze z narkomanią po ataku pacjenta schizofrenika

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones