PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40074}

Ostry dyżur

ER
7,5 50 795
ocen
7,5 10 1 50795
6,7 6
ocen krytyków
Ostry dyżur
powrót do forum serialu Ostry dyżur
użytkownik usunięty
Marisa

Njabardziej....Romano:P. Zawsze lubiłam czarne charakterki;) Poza tym fanastyczan gra Paula McCrane`a a najmniej....chyba Clio/Cleo- jakaś taka nijaka:D

użytkownik usunięty

Najbardziej Lucy, a najmniej...eee...tesh Clio ;p

Alien.

Czarny charakter?Już nieraz zwłaszcza przy ratowaniu Lucy pokazał,że ma serce.

użytkownik usunięty
Marisa

Marisa to prawda, co nie zmienia faktu, że ma opinię raczej nieciekawą. Na pewno jest kontrowersyjny, szkoda, że zginął:/

użytkownik usunięty

Czy ja dobrze przeczytałam - czy Romano zginie???

Najbardziej:
- Dave Malucci (choć tuż-tuż za nim Carter)
Najmniej:
- Abby Lockhart

Paul McCrane grający Romano, to niezły aktor. Był świetny w "Fame".

użytkownik usunięty
Marisa

Najbardziej Malucciego(choć Go tak mało w serialu),najmniej też Cleo

użytkownik usunięty
Marisa

no malucci jest spoxik;))
i carol wraz z dougiem (jako jedna osoba;DD)
najmniej tez cleo, denerwuje mnie...juz zaczynam lubiec romano, ten jego tekst z dzisiaj:"złe nawyki zywnosciowe nakrecaja interes"...jak zwykle cholernie cyniczny;DDD

użytkownik usunięty

Ja właśnie to lubię w Romano. Ten jego cięty język i mocny żart. przyznaję, że czasem mnie drażni i wtedy mam ochotę rzucić czymś w telewizor jak go widzę ale i tak go lubię. to naprawdę świetna postać i moim zdaniem wnosi wiele do serialu i bardzo go ubarwia.

Romano rox :P Np. dziś jego rozmowa z chen:
Romano- Widze, że nie musze pytać co porabiałaś (spojrzenie na brzuch Chen :P)
albo taki text Romano- Po urlop zgłoś się do Weaver, ona też ma jajniki (lol) :D, a najmniej to Cleo (nie żebym był rasitą ale jakoś nie przypadła mi do gustu od samego początku :P)

ocenił(a) serial na 10
Robak_3

Po jednej osobie? Hmm... Trudny wybór. Ja w zasadzie lubię wszystkich, ale jeśli mam wybrać po jednej osobie to najbardziej lubianą przeze mnie będzie Kerry Weaver :) a tą , której nie lubię - no coż nie ma takiej osoby;).

użytkownik usunięty
mroofkaa

ja najbardziej lubie Corday a nie znosze Cartera zwłaszcza tego jego głupawego uśmieszku

użytkownik usunięty

No, bravo ;]
W końcu ktoś nie przepada za Carterem ;p

Alien.

użytkownik usunięty

no jak teraz ktos sie przyznal ze nie lubi cartera to ja tez. Wczesniej sie balam bo go wszyscy kochaja ;)))) Ja nielubilam cartera od poczatku a teraz coraz bardziej go nienawidze bo po tym wypadku z lucy czesto ryczy a wtedy ma strasznie oblechowata mine. W ogole jest dla mnie brzydki

ocenił(a) serial na 10

ja lubię Cartera , ale czesto mnie wkurza ten jego durnowaty uśmieszek:D

użytkownik usunięty
Marisa

ja najbardziej lubie Cartera, a nejmniej Romano, bo jest wkurzający! pierw mówi tak, a potem jeszcze inaczej...

ocenił(a) serial na 10

Jajbardziej (wprost uwielbiam) Dave'a Malucciego :D (Erik Palladino) a najmniej (sadze ze jest taka nijaka i malo wyrazista) Abby.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
Zuzka

A ja najbardziej lubie (ciężko wybrać) chyba Luke za jego ciemne oczy. Cartera i MAlluciego tyż :]. A najmniej chyba Petera (nie wiem sama czemu) ma strasznie duże usta, ale za to ma fajnego synka. Wogóle cięzki wybór :)

ocenił(a) serial na 10
Marisa

Hej! Najbardziej lubię DR WEAVER , a najmniej CAROL HATHAWAY ... pozdrawiam ;D

miriam_b

Za tydzień podliczę głosy i wymienię zwycięzcę i antyzwycięzcę :).Z tego co widzę Clio jest mało lubiana.W sumie też mnie drażni,.Ale skoro zaproponowałam po jednej osobie to bardziej drażni mnie Abby.Dziękuję wszystkim za głosy.

ocenił(a) serial na 10
Marisa

najbardziej lubię Kerry Weaver , a najamniej - nie ma takiej osoby bo ja lubię wszystkich ale najbardziej drażni mnie Carter. Lubię go ale mnie drażni.

ocenił(a) serial na 10
mroofkaa

Moimi ulubionymi postaciami są oczywiście, niezaprzeczalnie Luka Kovac i Robert Romano ;]
A naj mniej lubię Abby(--- chyba nigdy jej już nie polubie :P

Scully15

ja uwielbiam Cartera wcale nie usmiecha sie brzydko swietnie gra kocham go :) a osobe ktora najmniej nie ma takiej i zaznacze ze Abby tez jest fajna a kovac ahhh;) drugi po Carterze szkoda tez ze carol i doug'a juz nie ma;/

Marisa

kto to jest clio?

ocenił(a) serial na 10
Marisa

W ER lubię wielu na jednym poziomie- ograniczę sie do dwóch ulubionych (choć wiem, że miało być po jednym)- najbardziej- Greene i Abby (chociaż jest ich dużo więcej), najmniej: Bentona.

Carol

Ja kogo najbardziej napewno Cartera :* !!!!!!!! jest super :) a najmniej Abby nie przypadła mi do gustu.

ocenił(a) serial na 10
Carol

NAreszcie znalazł się ktoś , kto lubi Abby. Ja też ja lubię. Może nie tak bardzo jak Kerry i Elizabeth, ale ją lubię;) A sądząc po poprzednich wypowiedziach to chyba mało osób ją lubi ... albo raczej bardzo mało;).

ocenił(a) serial na 10
mroofkaa

Ja lubię wszystkich, bo cały serial jest super :) a najbardziej Cartera :). A najmniej lubię Romano, chociarz czasem ma fajne teksty to w większości jest chamski i mści się jak ktoś nie zrobi tego co on chce.

użytkownik usunięty
Marisa

Hmmm....no najfajniejsi sa po kolei: Corday- za przesliczne wlosy, o jakich zawsze marzylam i extra akcent, dalej Green, za co to nie wiem, po prostu go lubie, potem Carter, bo jest cud- chlopak, to nic ze placze, to wlasnie oznaka wrazliwosci!Lubie tez Chen
Nie lubie Bentona za big usta, nie, nieprawda, nie lubie go bo jest glupi i w ogole...nie lubie tez Clio bo mnie smieszylo jak cwiczyla w domu kiedy przyszedl do niej Benton i ona udawala ze ciezko jej podnosic chyba polkilogramowy hantelek:)i w ogole ona calowala bentona w big usta, fuj fuj fuj.... No Corday tez je calowala, ale sie opamietala i teraz calyje piekne ust greena. To by bylo na tyle...

użytkownik usunięty

to ja również, jak moja poprzedniczka zrobię ranking najjjjjjjfajniejszych doktorów z ER.

1. dr Green za to, że jest taki sympatyczny, ma małe usta. tyle wycierpiał i tyle jeszcze wycierpi... (biedaczek). za to, że nie posiadając żadnych rozsądnych argumentów uważam go za bardzo fajnego człeka

2. dr Corday, bo: jest miła, ładnie się uśmiecha, ma Wonderfull Accent (this is the most important thing), za to, że jest z Greenem i w ogóle... :)

3. dr Carter, bo ładnie wygląda z brodą... tak z brodą! nie bez niej! bo chłopak jest czuły a takich chłopaków mało, bo biedny tyle przeszedł, a ta mała 15 letnia siksa co chłopak jej zginął bo się z nim pokłóciła powiedziała że to Cartera wina, za to też go lubię.

4. babcia cartera - fajna kobitka:)

1(od końca) ten mały łysy brzydal, jak mu tam... no ten co zarządza całym tym szpitalem, dobra i tak każdy wie kto. nie lubię go za to że jest taki.... brzydki:) a teraz całkiem serio ( :) ) wredny ma charakter

2(od końca) Weaver - (...)

3(od końca) dr Benton, ma usta jaklep na muchy, w dodatku popękane, powinien chyba jakis balsam do ust stosować... no i kiepski jest tak ogólnie rzecz ujmując. ale synka ma fajnego:) w sumie to może uplasuję go wyżej w tym rankingu, tylko kiedy indziej....

Carol była moją ulubienicą ale jush jej nie ma:( na jej miejsce weszła Abby i Lizzie. Najmniej lubię, wręcz mogę powiedzieć, że nie cierpię Susan Lewis :

ocenił(a) serial na 10
Marisa

Nie żartuj nawet! Susie to jedna z moich ulubionych postaci. Moementami mieszanka jej temperamentu i poczucia humoru są zabójcze, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jak dla mnie to bardzo dobrze, że ją ściągneli z powrotem.

Carol

ej chyba macie cos do murzuynow kazdy murznyn ma BIG usta i wielki szeroki nochal ,nie mozna kogos lubiec za wyglad :/ chociaz wiem ze tak jest juz w swiecie ze on jest najwaznijeszy...

ocenił(a) serial na 10
Carol

ja na początku nie lubiłam Petera, ale teraz to on jest moją ulubioną postacią! Oprócz niego jeszcze była Susie i Carol. A nie lubię... Weaver.

ocenił(a) serial na 7
Marisa

Najbardziej: Abby, Corday, Kovac, Green, Carol, Chen, Carla Simmons, Lucy (szkoda że nie żyje), Jeanie, Weaver, wszystkie pielęgniarki i recepcjoniści/ki.
Najmniej: Carter, Romano, Malucci.

Ten serial jest świety! Jest wiele ciekawych sytuacji!

ocenił(a) serial na 10
Marisa

malucci the best;DD abby jest swietna carol cudna doug piekny corday ma zabojczy akcent greene swietny usmiech i w góle wszyscy sa swietni romano tez fajnie interpretuje cyniczne teksty napisane przez scenarzystów...
a nie lubie cleo ale jak juz wczesniej napisałam dlatego ze jest jakas taka dziwna (nie dlatego ze jest murzynka - ja uwielbiam murzynow sa swietni)

użytkownik usunięty
Wilma_2

Zdecydowanie najbardziej lubie Kerry Weaver , a nie lubie Cartera. Wkurza mnie od samego początku.

użytkownik usunięty

poprostu uwielbiam Romano - za wszystko a najbardziej za złoty stetoskop - hahahah - nie przepadam za tym pedałem Maluccim:p

użytkownik usunięty

Ej nie no Malucci jest świetny,fakt,że trochę nieokrzesany ale na pewno nie jest pedałem!!!!!!!!!!!

Marisa

Najbardziej, jak już pisałam w którymś temacie: Kerry i Elizabeth (nie mogę sie zdecydować ;)
Najmniej: Malucci i Chen
Nie przepadam też za Carterem.
Jakiś tydzień temu powiedziałam kumpeli, ze nie lubię Abby, ale po kilku ostatnich odcinkach zmieniłam zdanie.

użytkownik usunięty
Yennefer

Najbardziej lubie Carter'a (troszeczke mniej Malucci'ego, chociaż tez go uwielbiam), a najmniej to chyba Bentona i Clio (oczywiście dr Romano także). POZDRO FOR ER FANS=*

ocenił(a) serial na 9
Marisa

Najlepszy Malucci, Romano, Lucy
Najgorsze Abby, Chen

ocenił(a) serial na 10
Kuba_11

Najmniej Clio, najbradziej Dr John Truman Carter :)
A Romano zginie :P wpierw mu utnie reke, a sezon pozniej zginie :P bodajze w 10 sezonie :P kurde, sorry, nie moge tego trzymac dluzej w sobie :D

Kuba_11

tez nie lubie Chen

Marisa

Najbardziej Malucciego i Cartera
Najmniej Kerry

lilith_14

podzielam zdanie że ER to super serial, lubię tam prawie wszystkich (oprócz Abby,jej mamy i tego gościa z recepcji), ale najfajniejsze postacie według mnie to Carter (choć przez ćpanie trochę stracił); Marc i Elizabeth :]

ocenił(a) serial na 10
Marisa

Ja tam wszystkich lubie ;) chodz nie lubie tego łysego.

użytkownik usunięty
Rei

Moją ulubioną postacią jest Luka Kovac. Ten jego chorwacki akcent, oczy i w ogóle cała reszta. Mmmm.. A najmniej lubię Clio i Bentona. To nie rasizm, tak po prostu wyszło.

ocenił(a) serial na 8

A ja po prostu kocham Johna Cartera i wcale nie ma głupawego uśmieszku!! Corday ma cudowny akcent i włosy. Szkoda mi Greena. Cleo jest wkurzająca, ale Benton jest spoko. Poza tym łysy dupek uwziął się na Bentona!!!! Rasista!! Uwielbiam Chen, chciałabym żeby była z cudownym Carterem. Sorry, miało być po jednej osobie, ale nie mogłam się powstrzymać!!

Marisa

szkoda, że tylko po jednej... ale cóż...
najbardziej: Kim Legaspi
najmniej: nowy recepcjonista:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones