PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40074}

Ostry dyżur

ER
7,5 50 795
ocen
7,5 10 1 50795
6,7 6
ocen krytyków
Ostry dyżur
powrót do forum serialu Ostry dyżur

TVN nadawał "Ostry dyżur" od 1 serii i tak do końca dwunastej(w przyszłym tygodniu koniec).Obecnie nadaje go TVN 7,latem były serie sezonu 15 w Polsacie. Ciekawe czy jakaś stacja telewizyjna puści go wreszcie w całości?

ocenił(a) serial na 9
faustynia

Właśnie, dlaczego TVN nie puścił wszystkich sezonów? Mam nadzieję, że TVN 7 to nadrobi.

ocenił(a) serial na 10
Hadley

dziś zakończył się 12 sezon na tvn w poniedziałkowym programie już nie ma ostrego dyżuru, czyli wątpię by tvn7 pokazał całość, chociaż mam taką nadzieje a podejrzewam że nie mają licencji na sezony 13-15

ocenił(a) serial na 9
arturko166

Trudno, ściągnęłam sama sobie 13 sezon, bo 12 całkiem ciekawie się zakończył.

ocenił(a) serial na 10
Hadley

a możesz mi podesłać skąd bo ja nie mogę znaleźć

ocenił(a) serial na 9
arturko166

ja ściągam z chom.ika

ocenił(a) serial na 10
Hadley

dzięki bo chyba tylko tam działa

arturko166

Z tymi licencjami już tak jest ... Od poniedziałku na tvnie ma byc polska wersja "Ostrego Dyżuru" nazywa się "Szpital".Ciekawe jak on wypadnie,bo ER raczej nie pobije. Miejmy nadzieję,że któraś stacja puści "Ostry Dyżur" w całości.

ocenił(a) serial na 10
faustynia

Żaden to substytut ER. Toć to kolejny tvn-owski dokumentalizowany szmelc a'la Detektywi, W-11, czy tym podobne szczyny. Szkoda prądu.
A przerwać emisję Ostrego po takim ładnym cliffhangerze? Oj nieładnie, nieładnie.

ocenił(a) serial na 7
faustynia

Zapowiedzi nie była zachęcają do oglądania. Szkoda, że stacje próbują na siłę wcisnąć swój kit licząc tylko na to, że skoro zagraniczne seriale o podobnej tematyce się dobrze przyjęły to i ich się przyjmie. 0 wyobraźni i pomysłu na jakikolwiek polski serial. Na minutę przed emisją pierwszego odcinku serialu "Szpital" u mnie już ma zmniejszoną oceną o (2).

Kabat543

Właśnie to to leci na TVN. I nie ma porównania do Ostrego Dyżuru. Natomiast z doświadczenia wiem, że takowe tvnowskie seriale o małej oglądalności bardzo szybko znikają z anteny. I bardzo dobrze.

ocenił(a) serial na 7
aga101088

Mam nadzieję, że tradycja nie ominie tego serialu(szpital)

ocenił(a) serial na 10
Kabat543

Jaka tradycja? Taki w-11 to emitują chyba z 8 czy 9 rok z rzędu, reszta też trzyma się ponoć nieźle.To nie znika, wręcz przeciwnie. Mnoży to się jak grzyby po deszczu.

ocenił(a) serial na 7
Grifter

W11 ma swoich fanów, dlatego ciągle go puszczają. Ciekaw tylko jestem w jakim przedziale wiekowym. Swoją drogą choć o gustach się nie dyskutuje, to jednak trochę przerażające, że komuś się on podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones