PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40074}

Ostry dyżur

ER
7,5 50 778
ocen
7,5 10 1 50778
6,7 6
ocen krytyków
Ostry dyżur
powrót do forum serialu Ostry dyżur

najbardziej irytująca postać...

Sophie54231

Dużo osób ją uwielbia, a ja tego kompletnie nie rozumiem. Też za tą postacią nie przepadam. Witaj w klubie. Abby wydaje mi się straszną egoistką i to mnie w niej najbardziej drażni.
Ale powiem ci coś w sekrecie. Na tym portalu ponosi się konsekwencje za odwagę wyrażenia opinii sprzecznej z tym jak myśli ogół. Zaraz nas ktoś zwyzywa... :)

kocjano

Pracowałem z dziewczyną -wypisz-wymaluj Abby .Nie da się takiej nie lubić a nawet kochać. Nasza Abby to znaczy Ania to był nasz skarb,talizman...co wy tam wiecie ;-)

kocjano

Zgadzam się. Na początku ją lubiłam, ale później zaczęła mnie strasznie denerwować. Szczególnie w związku z Carterem - ciągle chodziło o nią i jej chora rodzinę, ciągle ona była najważniejsza. Dla mnie cały ten wątek Abby-Carter był bardzo irytujący i dołujący.

ocenił(a) serial na 10
tanbuelo

Ale przecież na początku związku lojalnie go ostrzegała, że nie wie on w co się pakuje i że lepiej by było dla niego, żeby dał sobie spokój - wręcz starała się go zniechęcić do siebie i trzymać na dystans. Ja właśnie bardzo polubiłem tą postać i odcinki serialu z udziałem jej rodziny uważam za jedne z najlepszych, właśnie poprzez ukazanie w nich jak destrukcyjną chorobą ( nie tylko dla pacjenta ale i dla jego najbliższych ) jest schizofrenia - a wiem, bo sam mam takie osoby w najbliższej rodzinie.

jokerkara

Cyklofrenia czyli zaburzenie afektywne dwubiegunowe. Na to cierpiała matka Abby, nie na schizofrenię.

ocenił(a) serial na 10
the_men_from_okinawa

A jej brat? Dawno już nie oglądałem, pewnie masz rację, ale obydwie te choroby w takim wypadku mają niektóre bardzo podobne objawy.

jokerkara

to prawda.
co do jej brata to nie pamiętam dokładnie co mu dolegało, ale musiał mieć stany depresyjne skoro popełnił samobójstwo.

ocenił(a) serial na 10
the_men_from_okinawa

O kurcze, nie widziałem tego odcinka, w ogóle wtedy internet jeszcze u nas raczkował więc nie było tak łatwego dostępu do seriali jak teraz - i wielu odcinków nie widziałem. Ja pamiętam, że w którymś tam odcinku stracili z nim kontakt jak leciał samolotem, była nerwówka z tego powodu bo myśleli, że się zabił, ale później znalazł się w jakimś barze. Chyba będę musiał przysiąść na dłużej i obejrzeć wszystko od początku, bo mam ogromny sentyment do tego serialu' od razu przypominają mi się lata 90'.

jokerkara

znalazł się? to moje dziury w takim razie :) myślałem że się rozwalił tym samolotem... moja wina.
cos sobie przypominam że później wrócił z matką do... no tam skąd byli ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones