Hallee Hirsh

Hallee Leah Hirsh

6,8
213 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hallee Hirsh

zagrała w filmie w 1973 kiedy jej jeszcze na świecie nie było :D:D:D

skimos

Premiera tego serialu byla 26 marca 1973.Szkoda tylko,ze nie napisano w jakiej roli wystapila i kiedy dokladnie.

skimos

pamietajmy że ten portal może tworzyć każdy...
dlatego często sa takie wpadki, np. są aktorzy i w ciekawostkach pisze raz że ma 170 cm wzrostu a ionnnym razem 190 cm

Scofield

To jest serial mogl trwac kilkadziesiąt lat...

skimos

no każdy patrzy kiedy ten serial rozpoczął produkcję... ale nikt nie pokwapi się by zerknąć czy przypadkiem jeszcze nie trwa. to jest opera mydlana i jak spojrzałam tu na filmwebie w 2002 roku jeszcze trwałą produkcja. więc przykro mi, że was wszystkich rozczarowałąm, że nie ma wpadki. ;>

skimos

Wiem że temat z baaardzo dawna ale pozwól że się udzielę. Chodzi o to że ten SERIAL zaczęto emitować w 1793 i mógł mieć powiedzmy 7 sezonów, a ona zagrała w nim naprzykład 6 sezonie kiedy już się urodziła. Tutaj nie jest napisane w którym roku zagrała tylko kiedy zaczęto emitować. Dzięki... Tak wiem że temat stary :)

termer23

Osz kurka no oczywista rzecz to, co piszesz... że też ja kiedyś miałam tego typu problemy ;p
Pzdr! :)

skimos

Witam wszystkich i dziękuję za odpowiedzi, oczywiście że to była tylko premiera pierwszego odcinka serialu, w którym zagrała :)
Dopiero teraz zauważyłam że kiedyś rozpoczęłam tamtą dyskusję, zwracam honor i proszę już o zamknięcie tego tematu ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones