Cristina Umaña

Cristina Umaña Rojas

7,0
889 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cristina Umaña

ale rola w Narcos słabiutka.

adamcpdst

serio? jedna z bardziej wyrazistych postaci moim zdaniem. swietna rola.

czajnik_morderca

Postać owszem ciekawa, ale raziło mnie aktorstwo tej pani, jakąś taką sztucznością biło od niej.

adamcpdst

ale ja o aktorstwie właśnie mówię. postać jest tak wyrazista właśnie dzięki temu jak została zagrana. nie widziałem w tym sztuczności, może bardziej przerysowanie (celowe i nieprzesadzone) bo i postać judy moncady jednak trochę groteskowa (obraz z tygrysem) więc jak dla mnie wszystko było w punkt.
Ale nie jestem tu żeby się wykłócać, bardziej chodzi mi o to, żeby przywrócić właściwe proporcje. pani cristina nie zasłużyła na to, żeby jedyny komentarz pod jej profilem był negatywny. odwaliła w 'narcos' dobrą robotę i przykuwała uwagę mimo, że konkurencję miała silną, bo cała obsada była mocna aktorsko. ale to tylko ja i moje zdanie. wszystkiego dobrego.

czajnik_morderca

No cóż, masz swój pozytywny komentarz. :P

Ja powtórzę; postać ciekawa, ale aktorsko jest to co najmniej poziom niżej niż np. aktorka grająca żonę Pablo.

adamcpdst

we mnie wzbudzila wyjatkowa sympatie. W sumie nie wiem czy to dobrze :)

adamcpdst

Mam identyczne zdanie. Strasznie mnie irytowała. Chyba najniżej oceniona przeze mnie rola w "Narcos" ;)

brk91

Kobiecość... to jest to, nikt nie zaprzeczy. Pewna siebie, czuła się świetnie w roli przywódczyni - ale dla mnie przesadnie, sztucznie. Myślę, że ta postać może zbierać zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie wśród widzów.

brk91

No i piąteczka. Oceniłem ją niżej nawet niż Boyda Holbrooka, a to też o czymś świadczy. :) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones